В якому віці починати заохочувати малюка до вичення англійської мови?
Спеціалісти говорять, що чим раніше починете, тим краще. Але важливіше інше - не переривати заняття. Діти швидко запам"ятовують інформацію, але так само швидко її забувають. Вартує на кілька місяців закинути науку і дитина вереться на той же рівень знань, з якого починала.

 

Існує два рубежі, за якими вивчити інозену мову складніше. Після першого втрачається здатість говорити без акценту, а після другого вже й саме вивчення мови важче. Перший рубіж - в 5-6 років, другий - в 14-15. Але це лише приблизний вік, все залежить від інелектуальних здатностей і розвитку кожної окремо взятої дитини.

Приклад з життя емігрантів: близнючкам Поліні і Лілі по чотири роки, вони з батьками живуть в Іспанії і ходять до місцевого дитсадка. Від іспанских дутей вони відрізняються русявим волоссям, але ніяк не вимовою - дувчатка говорять абсолютно без акцента. Хлопчик Анон переїхав жити до Італії в віці 11 років, зараз йому 13. Він відвідує італійську школу, дуже добре вже знає мову, та все ж говорить з легким акцентом, який видає в ньому іноземця. А ось батьки дітей в обох випадках, якщо раніше не були знайомі з мовою, вчать її набато повільніше за дітей і їм важко говорити на ній до сих пір не дивлячись на те, що вони знаходяться у мовному середовищі. 


 Обновлен 22 янв 2014. Создан 14 сен 2013Flag Counter